مجله سرگرمی تفریحی جذاب آنلاین

علی لهراسبی خواننده «غیر مجاز» شد!

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

علی لهراسبی خواننده «غیر مجاز» شد!

دسته بندی : خبری تفریحی تاریخ : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶

علی لهراسبی خواننده پاپ کشور برای اولین بار به سراغ خوانندگی تیتراژ فیلم سینمایی رفته و برای موسیقی تیتراژ فیلم سینمایی «غیرمجاز» به تهیه‌کنندگی محمد حسین عامری پویا و کارگردانی حسن یکتاپناه را خوانده هست.

فیلم «غیرمجاز» روایتگر داستان دختر جوانی هست که در پی یافتن نامزد خود به تهران می‌آید و در این راه با ناملایماتی روبرو می شود که توقع آن را ندارد. طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این فیلم به احتمال فراوان در فصل پاییز مهمان مخاطبان هنر هفتم خواهد بود.

میلاد کی مرام، لیلا زارع، یاسمن معاوی، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و لوون هفتوان بازیگران این فیلم هستند. مراسم رونمایی از تیتراژ فیلم سینمایی «غیرمجاز» نیز در روزهای گذشته با حضور علی لهراسبی و بعضی بازیگران فیلم برگزار شد.

علی لهراسبی خواننده «غیر مجاز» شد!

علی لهراسبی در بخشی از این مراسم گفت: «به نظرم این مراسم و رونمایی از تیتراژ و یا به اصطلاح تک آهنگ‌ها یک بدعت بسیار خوشایند و خوب هست که باعث ایجاد انگیزه در تولیدکنندگان این آثار می‌شود و من از این جریان بسیار خوشحال هستم و امیدوارم برای آثار دیگر هم چنین مراسمی برگزار شود.

باید این نکته را یادآوری کنم که در تهیه یک موزیک فقط خواننده نقش ندارد و جا دارد من از فواد غفاری به عنوان آهنگساز این اثر که پیش از این هم تجربه موفق و ماندگار «فاصله‌ها» را با هم داشتیم و همچنین از مهرزاد امیرخانی، ترانه‌سرا و محمد ناهیدی تنظیم‌کننده این آهنگ تشکر کنم. در بخش پایانی مراسم عوامل فیلم و هنرمندان حاضر در مراسم به امضاء جلد آهنگ علی لهراسبی که پس از آثار موفق تلویزیونی اولین همکاری سینمایی خود را با فیلم «غیرمجاز» پشت سر گذاشت، پرداختند.»

علی لهراسبی خواننده «غیر مجاز» شد!

موسیقی ما