مجله سرگرمی تفریحی جذاب آنلاین

تزریق خطرناک عصاره «جوانی ابدی»/ تصاویر

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

تزریق خطرناک عصاره «جوانی ابدی»/ تصاویر

دسته بندی : خبری تفریحی تاریخ : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶

تاریخ انتشار: شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶-ساعت: ۱۷:۴۷

مشاهده: ۸

 تزریق خطرناک عصاره «جوانی ابدی»/ تصاویر

زن ۴۵ ساله با تزریق عصاره جوانی ابدی زندگی خود را به خطر انداخت. این عصاره از یک باکتری ۵. ۳ ساله گرفته شده که در سیبری کشف شده هست.

یک زن ۴۵ ساله که او را با نام مانوش می‌شناسند سه ماه هست که عصاره «Bacillus F» را به خونش تزریق می‌کند و معتقد هست که او را جوان نگه می‌دارد. این باکتری باستانی در سال ۲۰۰۹ در شمال غربی روسیه توسط دانشمندان کشف شد. تیمی که DNA آن را در سال ۲۰۱۵ کدگشایی کرد می‌گوید برخلاف بیشتر سلول‌های موجود در طبیعت، این ماده هیچ نشانه‌ای از پیری ندارد و معتقد هست می‌تواند کلیدی برای بهبود سلامت و طول عمر انسان در خود داشته باشد.

تزرق این ماده آخرین کاری بوده که مانوش بعد از پرداخت ۵۰ هزار دلار برای جراحی‌های پلاستیک در ۲۰ سال اخیر انجام داده هست؛ و تاکنون نتایج مثبتی گرفته هست. او ادعا می‌کند که از زمانی که این عصاره را تزریق کرده حس بهتری دارد و بیشتر می‌تواند کار و فعالیت کند. پوستش بهتر شده و همه این‌ها به خاطر این باکتری هست. او قبل از تزریق این ماده آزمایش خون داده و هر ماه بعد از تزریق نمونه خون او آنالیز می‌شود.

 

از آنجا که این روش تجربی هست هیچ پزشکی این ماده را به او تزریق نمی‌کند، زیرا ممکن هست مجوز خود را از دست بدهد؛ پس مانوش خودش این کار را با دوستانش و در حضور یک پزشک محلی برای مواقع اورژانسی انجام می‌دهد. او این کار را با وجود همه مخالفت‌ها انجام می‌دهد که بیشتر عمر کند و با بدن سالم بمیرد. او هر دو هفته یک بار تزریق می‌کند و بدنش تا کنون واکنش نامطلوبی نشان نداده و امیدوار هست بتواند دوز و دفعات تزریق را افزایش دهد.

 

این باکتری قبلا به ارگانیزم‌های زنده‌ای مثل موش ها، حشرات و محصولات کشاورزی تزریق شده و باعث شده بیش از حد معمول عمر کنند. خود دکتر بروشکوف نیز عصاره این باکتری را به صورت خوراکی مصرف کرده و می‌گوید تاثیر مثبتی داشته هست، اما به مانوش توصیه می‌کند از تزریق آن خودداری کند. مردمی که در منطقه کشف این باکتری زندگی می‌کنند این باکتری را در آب مصرف می‌کنند، زیرا این باکتری در لایه منجمد اعماق زمین یافت شده و وقتی ذوب می‌شود وارد آب شده و مردم از آب مصرف می‌کنند و باور کنید یا نه مردم این منطقه به طول عمر بیشتر مشهورند.

 

تزریق خطرناک عصاره «جوانی ابدی» 

 

تزریق خطرناک عصاره «جوانی ابدی» 

 


امتیاز : نتیجه : ۰ امتیاز توسط ۰ نفر مجموع امتیاز : ۰