مجله سرگرمی تفریحی جذاب آنلاین

اقدام عجیب کفاشیان یک‌روز مانده به قرعه‌کشی آسیا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

به گفته “ورزش سه”، در حالیکه رقابتهای لیگ قهرمانان اسیا فردا در مالزی قرعه کشی خواهد شد و نمایندگان چهار تیم پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن در کوالالامپور به سر می برند، علی کفاشیان دست به اقدام جالبی زده هست.

کفاشیان که طی ماه های گذشته در تصمیمات اجرایی فدراسیون فوتبال تاثیر زیادی نداشته و معمولا سعی کرده در مواجهه با اتفاقات فوتبال سکوت پیشه کند، حالا که ماجرای حذف نفت تهران از لیگ قهرمانان آسیا پیش آمده، با ارسال نامه ای به AFC دردسر جدیدی ایجاد کرده هست.

نایب رییس کنونی فدراسیون فوتبال که فرزندش کارمند وزارت نفت هست و روابط نزدیکی با مسئولان نفت تهران دارد، حالا قصد دارد جلوی حضور ذوب آهن در آسیا را بگیرد و نفت را به این رقابت ها بفرستد.

در این باره کفاشیان که نایب رییسی کنفدراسیون فوتبال آسیا را نیز در اختیار دارد، بدون اطلاع رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه ای به ای اف اسی ارسال کرده و خواستار حضور نفت در لیگ قهرمانان آسیا شده هست. در این نامه ذکر شده که پرونده بدهی های نفت تهران در استیناف قرار دارد و پس این تیم مشکلی برای حضور در آسیا نخواهد داشت. این موضوع با توجه به فاصله اندک تا زمان قرعه کشی آسیا می تواند مشکلاتی را برای فوتبال ایران ایجاد کند.

این در حالی هست که نفت با وجود بدهی های فراوان حتی نتوانسته مجوز حرفه ای مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را کسب کند و در صورتی که ای اف سی به خاطر نامه کفاشیان بخواهد نفت را جایگزین ذوب آهن در لیگ قهرمانان و قرعه کشی مسابقات کند و نداشتن مجوز حرفه ای در راستی آزمایی AFC آشکار شود، مشکلات بعدی برای فوتبال ایران ایجاد خواهد شد. حتی ممکن هست به خاطر این اتفاق فوتبال ایران با تعلیق مواجه شود.

باید منتظر ماند و دید واکنش مهدی تاج و محمدرضا ساکت به این اتفاق که بدون هماهنگی آنها انجام شده چیست و از طرفی کنفدراسیون فوتبال آسیا چطور به این نامه جواب خواهند داد.